apie mus

Žmogaus ryšys su gamta yra labai svarbus šių dienų pasaulyje, todėl dabartiniu metu vis didesnis dėmesys yra skiriamas gamtos apsaugai, prie kurios žymia dalimi prisidedame ir mes, projektuodami, gamindami ir montuodami buitinių nuotekų valymo įrenginius. UAB "Buiteka LT“ yra įsikūrusi A. Gustaičio g. 25, Pažėrų kaime, Kauno rajone

Įmonė siūlo įvairius buitinių nuotekų valymo ir teršalų apdorojimo sprendimus. Veiklą pradėjo teikdama konsultacijas, ieškodama racionalių ekologinių sprendimų tvarkant buitines nuotekas, vykdydama įvairius eksperimentus, susijusius su aplinkosauga ir ekologija.

video
icon icon

UAB "Buiteka LT" projektuoja,
gamina, montuoja:

Buitinių nuotekų valymo įrenginius
Siurblines
Smėlio gaudykles
Naftos gaudykles
Vandens rezervuarus
Riebalų atskirtuvus
Infiltracinius šulinius
Nuotekų kaupimo ir kitas talpas

Kodėl mes?

icon
Kokybės garantija

Visi įmonės gaminiai atitinka aplinkosaugos reikalavimus. Įmonė garantuoja kiekvieno pagaminto ir sumontuoto valymo įrenginio bedefektinę kokybę.

icon
Kvalifikuoti specialistai

Įmonėje dirba kvalifikuoti ir didelę patirtį turintys specialistai, kurie padeda užsakovui rasti optimalų sprendimą, pasirenkant buitinių nuotekų valymo įrenginio tipą, konsultuoja įrenginių eksploatavimo klausimais.

icon
Daugiau kaip
15 metų patirtis rinkoje

Įmonėje sukaupta didelė patirtis buitinių nuotekų valymo įrenginių gamyboje. Įmonė nuolat tobulina nuotekų valymo proceso technologijas ir diegia naujus sprendimus.

Užklausos forma